E, 2.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kolm teadlast said Ruta Kruuda stipendiumid

Facebook
Comments
Ruta Kruuda Fondi kodulehekülg
Ruta Kruuda Fondi kodulehekülg Foto: Postimees.ee

Ruta Kruuda Fondi nõukogu andis täna 50 000 krooni suuruse stipendiumi Marion Pajumetsale Tallinna Ülikoolist ületöötamise kultuuri uurimiseks ning 30 000 krooni suurused stipendiumid Toivo Aavikule Tartu Ülikoolist meeste tervisekäitumise uurimiseks ja Kersti Pärnale Tartu Ülikoolist osalemiseks epidemioloogiaalasel intensiivkursusel Londoni Ülikoolis.

2007. aasta stipendiumikonkursi teema oli meeste tervisekäitumine ehk kuidas muuta noorte eesti meeste käitumist oma tervist säästvamaks, teatas fondi nõukogu.

Koos stipendiumite üleandmisega tõimus ka meeste tervisekäitumise teemaline mälestusloeng, kus astusid lektoritena üles Lembit Rägo Maailma Tervishoiuorganisatsioonist ja Josep Figueras Euroopa tervishoiusüsteemide ja -poliitikate instituudist.

Ruta Kruuda Fond on poliitikauuringute keskuse Praxis asutatud fond, mille eesmärk on rahvatervise valdkonna arendamine.

Facebook
Comments
Tagasi üles