Reformierakond: Tallinn nuumab sotside vaikival nõusolekul K-meediat

Tallinna volikogu istung.

FOTO: Toomas Huik.

Linnavalitsus rahastab käesoleval aastal ligi kümne miljoni krooni eest enda tele- ja raadiosaateid ning 50 miljonit krooni kulub kogu linna meediaimpeeriumi üleval pidamiseks, väidab Reformierakond.


Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Martin Kuke sõnul toimib Tallinna linnajuhtimine nagu mõne propagandaõpiku realiseerimine praktikas.

«Tänaseks on selge, et Tallinna linnavalitsemises ei ole sotside tulekuga mitte midagi muutunud. Sotsiaaldemokraadid linna otsustes kaasa ei räägi, olles pigem olukorras, kus kardavad jääda Keskerakonnale jalgu,» nentis Kukk.

«Panen sotsidele südamele, et nad seisaksid koos Reformierakonnaga selle eest, et Tallinn taastaks linna lasteaedade ja noorte huviringide rahastamise 2009. aasta alguse tasemel. Raha selleks leiaks K-linnameedia röögatust eelarvest,» ütles Kukk.

Ta meenutas, et sotsid olid enne valimisi ühed tulihingelisemad Tallinna munitsipaalmeedia vastu võitlejad. «Kui sotsid täna oma valimiseelsetest lubadustest taganevad, ei õigusta nad kuidagi enda Tallinna linnatüüri juures olekut,» lausus Kukk.

Tagasi üles