Vigastustest räsitud Rock alistas lisaajal Tarva, Kalev samuti hädas vigastustega

Brandis Raley-Ross pakkus viskekontserti, aga Tarvas sai siiski kaotuse.
Brandis Raley-Ross pakkus viskekontserti, aga Tarvas sai siiski kaotuse. Foto: Margus Ansu

Korvpalli Eesti meistriliigas sai Tartu Rock eilses põnevusmängus lisaajal 93:85 magusa võidu Rakvere Tarva üle, ent nii nagu Kalev/Cramo on ka Tartu meeskond hädas vigastustega.

Tarvas alustas eilset meistriliiga mängu kindlamalt ja poolajaks oldi juhtimas koguni 15 punktiga, ent Rock viigistas kaheksa sekundit enne normaalaja lõppu Gert Dorbeku korvist 80:80. Rocki peatreener Gert Kullamäe tunnistas, et normaalajal ei leidnud Tartu mehed tegelikult Tarva vastu rohtu.

«Alguses nappis meil värskust ja normaalaega dikteerisid kõik 40 minutit Tarva mehed,» ütles Kullamäe. «Ja Brandis Raley-Rossi vastu ei leidnud me üldse rohtu. Tema poolt uskumatu viskepartii, aga eks tal oli ka hea päev,» kiitis Kullamäe üleplatsimehena 38 punkti visanud ja kaheksa lauapalli võtnud Tarva leegionäri.