Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Otse: oskuste aasta Viljandi üritusel inspireerib noori rohenäpust näitleja Tiina Tauraite

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Kolmapäeval toimub oskuste aasta Viljandimaa inspiratsiooniüritus, kus peaesineja on Tiina Tauraite, kes mõni aasta tagasi õppis Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis põllumeheks. Ürituse otseülekannet saab jälgida Postimehe vahendusel.

Tiina Tauraite on edukas nii teatris, kinos, teles kui ka aiapidamises.

Viljandi Kutseõppekeskuse arvutid ja arvutivõrgud erialal lõpetanud ning hetkel Eesti Infotehnoloogia Kolledžis õpinguid jätkav Tanel Peep jagab üritusel kogemusi kutsemeistrivõistluste teemal. Ta on edukalt osalenud kutsemeistrivõistlusel Noor Meister, esindanud Eestit meeskondlikult Euroopas EuroSkills´il ja individuaalselt ülemaailmsel võistlusel WorldSkills. Hiljem on ta treeninud ka ise õpilasi IT kutsevõistluseks.

Karjääri- ja arenguvõimalusi oma sektoris tuleb tutvustama Sveba-Dahlen Baltic OÜ juhatuse liige Marge Tirgo. Ettevõte tegeleb pagari- ja kondiitritööstuse seadmete tootmisega ja on läbi aastate pakkunud noortele spetsialistidele praktikavõimalusi.

Päevakava:

12 Avasõnad
12.05 Tiina Tauraite
12.25 Viljandi Kutseõppekeskuse vilistlane Tanel Peep
12.45 Marge Tirgo, Sveba-Dahlen Baltic OÜ juhatuse liige
13.05 Paus
13.25 Innove Rajaleidjast Katrin Lõhmus ja Jane Ivanova - nutimäng
13.45 Viljandi Kutseõppekeskuse tund
15 Ürituse lõpp

Inspiratsiooniürituse eesmärk on motiveerida noori valima  praktilise eriala kasuks. Viljandimaa inspiratsiooniüritus on järjekorras juba kuues ning seda tuleb kuulama pea sada kolmkümmend 7.-12. klassi noort üle maakonna.

2017. aasta on kuulutatud  oskuste aastaks, et väärtustada kutseoskusi, meisterlikkust ja elukestvat õpet Eesti ühiskonnas.

Tagasi üles