Anett Kontaveit Hollandis poolfinaalis!

Silver Tabo
Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Foto: twitter.com/saqueganador

Hollandis ʼs-Hertogenboschis toimuval 226 750 USA dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril pääses Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 49.) poolfinaali, kui alistas kaheksa parema seas sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.) 6:3, 6:1.

Kogu kohtumise jooksul ääretult kindlat mängu näidanud Kontaveit sai kohe kirja vastase servimurde, läks matši 2:0 juhtima ja võitis 41 minutit kestnud avaseti 6:3. Seejuures näitas eestlanna terve kohtumise jooksul head servi ning lõi juba avasetis viis ässa, millele lisandus teises setis veel üks.

Teist setti alustas Kontaveit sealt, kus avasett pooleli jäi – kiire 3:0 eduseis vormus peagi 6:1 võiduks. Sett kestis kõigest 20 minutit. «Olen väga õnnelik selle üle, kuidas ma mängisin ning poolfinaali jõudmise üle muidugi kah,» sõnas Kontaveit pärast võidukat matši.