Jüri Ratas: maailmas on vähe riike, kus õppus toob kokku üle 1% elanikest

FOTO: Ardi Hallismaa

Maailmas on vähe riike, kus õppus toob kokku üle ühe protsendi elanikest, kirjutas peaminister Jüri Ratas suurõppuse Siil 2018 meediaoperatsioonide keskuses õppuse Facebooki lehel.

Peaminister Jüri Ratas võttis suurõppuse Siil 2018 meediaoperatsioonide keskuses üle Siili Facebooki konto.

FOTO: Tõnu Noorits / Siil 2018

Peaminister Jüri Ratas liitus täna hetkeks suurõppuse Siil sotsiaalmeedia üksusega ja andis Siili Facebooki konto kaudu isiklikult edasi oma tänusõnad õppusel osalejatele ja nende pereliikmetele.

"Maailmas on väga vähe riike, kes suudavad päriselt korraldada õppuseid, mis toovad kokku üle ühe protsendi elanikkonnast. See näitab parimal moel, milline on eestimaalaste kaitsetahe ja mis on laiapindne riigikaitse," märkis Ratas.

Peaminister tänas ja tunnustas kõiki käimasolevatel õppustel osalevaid kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, tegevväelasi, reservväelasi, ajateenijaid, politseiametnikke ja päästjaid. "Vähemalt sama suure kummarduse soovin teha õppustel osalevate sõdurite peredele, lähedastele, õppeasutustele ja tööandjatele. Selline vastutulelikkus on väga oluline ja südantsoojendav, aga ei ole kindlasti iseenesestmõistetav," lisas Ratas.

Peaminister Jüri Ratas suurõppuse Siil 2018 meediakeskuses õppuse raadio Sõduri FM stuudios.

FOTO: Tõnu Noorits / Siil 2018

Ratas lõpetas oma postituse järgmiselt: "Näen, et Eesti turvalisus on täna ja alati kindlates kätes, teie kätes, meie kõigi kätes. Iga. Okas. Loeb!"

Seejärel andis peaminister intervjuu Sõduri FMi otse-eetris, edastades raadio kaudu samuti oma tunnustuse õppuse hea korralduse eest.

Tagasi üles