Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Video ja galerii: Estonia teatris toimus laulupeo repertuaari esitluskontsert
Kuula laulupeole kirjutatud kantaadi esiettekannet!

Estonia kontserdisaalis esitleti täna suuremat osa XXVII laulupeo «Minu arm» repertuaarist. 

Päeval tulid esitlusele ühendkooride palad ning toimus ka Pärt Uusbergi XXVII laulupeole kirjutatud kantaadi «Igaviku tuules» esiettekanne. Samuti esitles laulupeo peadirigent Peeter Perens laulupeol ühislauluna kõlavat Urve Tinnuri ja Tauno Aintsi pala «Üksi pole keegi».

Esitluskontserdil olid kohal XXVII laulupeo peadirigent Peeter Perens, esimese päeva muusikajuht Siim Selis, XXVII laulupeo üldjuhid ning paljude esitlusele tulevate teoste autorid.

Repertuaari esitlesid Tallinna Muusikakeskkooli mudilaskoor, Karlova kooli mudilaskoor, Püha Miikaeli kooli mudilaskoor, Vanalinna Muusikamaja lastekoor, Tallinna Muusikakeskkooli lastekoor, RO Estonia poistekoor, Tallinna Poistekoor, Eesti Rahvusmeeskoor, kammerkoor Head Ööd, Vend, Tartu Ülikooli kammerkoor, Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor, üle-eestiline neidudekoor Leelo ja neidudekoor Kammerhääled ning Estonia Seltsi Segakoor. Koore juhatasid juubelilaulupeo liigijuhid ja dirigendid.

XXVII laulupeo peadirigent ja kunstiline juht on Peeter Perens ning XX tantsupeo pealavastaja on Vaike Rajaste. XXVII laulu- ja XX tantsupidu “Minu arm” toimub Tallinnas 4.-7. juulini 2019.

Tagasi üles
Back