Uue nädala algus toob kuni 27 soojakraadi

Soe ilm

FOTO: CARL DE SOUZA/AFP/Scanpix

Esmaspäeval koondub suvine kõrgrõhkkond Soome kohale ja kergitab termomeetrinäidu kohati kuni 27 soojakraadini.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 7 kuni 13 kraadi. Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 22 kuni 27, rannikul kohati 15 kraadi.

Teisipäeval nihkub kõrgrõhkkond pisut põhja poole ja lõunapoolse madalrõhkkonna äärealadelt kandub Eestisse niiskust. Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 8 kuni 14 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja õhtul sajab kohati hoovihma. Puhub idakaaretuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 21 kuni 26, rannikul paiguti 15 kraadi.

Kolmapäeval liigub madalrõhkkond üle Läänemere lõunavete ja selle kirdeserv katab Eestit. Öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Sooja on 7 kuni 12 kraadi. Päevaks on oodata vahelduvat pilvisust. Kohati sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub idakaaretuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 19 kuni 24, rannikul kohati 14 kraadi.

    Tagasi üles