Ida-Virumaal jäi kadunuks hooldekodust lahkunud mees

Kadunuks jäänud Bruno.

FOTO: Politsei- ja piirivalveamet

Politsei palub inimeste kaasabi selgitamaks välja 46-aastase Bruno asukohta, kes lahkus 18. augustil Aa hooldekodust ja ei ole sinna tänaseni naasnud.

Bruno lahkus hooldekodust rohelise jalgrattaga 18. augusti pärastlõunal ning tema praegune asukoht on teadmata. Enne lahkumist ei rääkinud mees kellelegi oma plaanidest ja samuti ei osanud hooldekodu töötajad ka öelda, kuhu mees minna võis. Tema mobiiltelefon on kadumispäevast alates välja lülitatud, mistõttu ei ole mehega võimalik kontakti saada ning tema asukohta positsioneerimise kaudu tuvastada.

Politsei on suhelnud haiglatega ja kontrollinud hooldekodu ümbruses asuvaid teeääri ning maastikku, ent paraku seni tulemusteta.

Bruno on ligikaudu 175 sentimeetrit pikk, kõhna kehaehitusega, vuntsidega ja tumedate lühikeste juustega. Lahkudes kandis ta valget T-särki ja siniseid teksapükse.

Politsei palub kõigil, kes on Brunot pärast 18. augustit näinud või omavad informatsiooni tema asukoha kohta, sellest teada anda numbritel 112, 337 2384 või e-posti teel taavi.unuks@politsei.ee.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles