Politsei otsib 74-aastast Ülot

74aastane Ülo

FOTO: Politsei

Politsei otsib 74-aastast Ülot, kes lahkus täna hommikul Türi linna hooldekodust ning ei ole sinna naasnud. Ülo on vaegnägija ja võib seetõttu üksinda liikudes ohtu sattuda.

Ülo lahkus hooldekodust sinise-valgekirju ruudulise särgi, teksapükste ja mustade talvesaabastega. Mees liigub vaevaliselt, lonkab ning tema parem käsi on kipsis. Ülol on lühikesed hallid juuksed.

«Haiglapersonali sõnul on hooldekodust lahkunud mees vaegnägija ning lahkus majast vaid toariietes, mistõttu võib ta kiire ja kõrvalise abita ohtu sattuda,» nentis Paide politseijaoskonna välijuht Valdur Mõttus.

Mehel pole kaasas telefoni ja täna õhtul kella viie paiku viibis ta veel hooldekodu territooriumil, kuid peala seda teda majast ega lähiümbrusest ei leitud. 

Hooldekodu töötajad ja politsei on viimaste tundide jooksul läbi otsinud hooldekodu ümbruse ning üle vaadanud ka need võimalikud liikumissuunad, kuhu Ülo ekselda võinuks. Seni pole teda paraku leitud, otsingud jätkuvad.

Kui keegi märkab kirjeldusele vastavat abivajavat meest või on teda täna pärast kella 17 kuskil liikumas näinud, palutakse sest teatada hädaabinumbril 112.

Tagasi üles