Aastapäeva pidustused toovad muudatusi ühistranspordis

Общественный транспорт. Иллюстративное фото.

FOTO: Toomas Huik

Seoses aastapäeva pidustustega tuleb sel nädalavahetusel Tallinna ühistranspordis mitmeid ajutisi ümberkorraldusi.

Kuigi vabariigi aastapäeva üritused nagu kaitseväe aastapäevaparaad ja välikontsert toovad kaasa muudatusi Tallinna ühistranspordis, on ühistransport tõenäoliselt autosõidust valutum viis 24. veebruaril kesklinnas liiklemiseks.

«Pingutame selle nimel, et tagada maksimaalselt sujuv ühistranspordi toimumine ka pidustuste nädalavahetusel, kuid palume sõitjatelt kannatlikkust ja varuda sihtpunkti jõudmiseks tavapärasest rohkem aega,» ütles Tallinna Linntranspordi bussiliiklusteenistuse juht Meelis Tartu.

Tartu lisas, et ühistransport on 24. veebruari hommikul ilmselt muretuim variant osaleda riigilipu pidulikul heiskamisel Pika Hermanni torni.

Nädalavahetusel toimub kaitseväe aastapäevaparaad Vabaduse väljakul ja välikontsert Islandi väljakul. Kesklinna läbivad bussi-, trammi- ja trolliliinid on selleks ajaks ümber suunatud või toimuvad ajutised seisakud ning jätkavad tavapärast tööd peale pidustusi. 

Liikumiste paremaks planeerimiseks ühistranspordiga saab linnatranspordi veebilehelt reaalajas näha ka ühistranspordi sõidukite paiknemist linnas. Selleks tuleb vasakust menüüst valida «Veebikaart» ning peatustele lisaks aktiveerida ka sõidukite kuvamise võimalus («Näita sõidukeid»).

Detailsema info Tallinna ühistranspordi korraldusest 23. ja 24. veebruaril leiab siit.

 
Tagasi üles