Politseinikud kasutasid agressiivselt käitunud mehe vastu taserit (3)

Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Elektrišokirelv ehk taser.
Elektrišokirelv ehk taser. Foto: Danny Lawson / PA Wire / Press Association Images / Scanpix

Politseinikud kasutasid täna pärastlõunal Tallinna kesklinnas taserit 44-aastase mehe vastu, kes vehkis tänaval tundmatu esemega, käitus agressiivselt ning ründas politseinikke.

Häirekeskus sai kell 13.30 teate, et Liivalaia tänaval liigub ringi mees, kes vehib tundmatu esemega, käitub agressiivselt ja ettearvamatult.

Kohale jõudnud politseinikud selgitasid välja, et mees oli läinud oma samal tänaval asuvasse korterisse. Politseinikele mees ust ei avanud. «Info kogumisel selgus, et tegemist on isikuga, kes on ka varem agressiivselt ja ohtlikult käitunud ning võib vajada meedikute abi,» selgitas Tambre. 

«Kuna meile oli teada, et ta võib olla ohtlik nii endale kui ka teistele ja vajada abi, siis võtsime vastu otsuse korterisse siseneda. Korterisse sisenedes ründas mees politseinikke, mistõttu kasutasime tema suhtes taserit. Mees taastus elektrišokist üsna pea ja me saime ta anda üle kiirabitöötajatele, kes toimetasid ta kinnisesse raviasutusse,» jätkas operatiivjuht.

«Meie ülesanne oli teha kõik selleks, et mees ise ega keegi teine viga ei saaks. Kõige olulisem on, et mees on nüüd meedikute hoole all, kus ta vajalikku abi saab,» lisas Tambre. 

Märksõnad

Tagasi üles