Sisuturundus

Surfad internetis keskmiselt 4 tundi päevas? Kasuta aega mõistlikumalt ja tule õpi Tallinna Ülikooli avatud õppes!

FOTO: Tallinna ülikool

Oled noor, kes otsib oma eriala või täiskasvanu, kes soovib end täiendada? Siis ära oota, vaid tule liitu Aasta Ülikooli programmiga! Paindlik õpe ja mitmekesine valik ootavad.

Mis on minu valikud?

Aasta Ülikooli programmis on 15 õppekava, ulatudes ärikorraldusest antropoloogiani ja reklaamist keeletoimetamiseni. Nende seast peaks iga huviline leidma endale sobiva. Võimalik on võtta vaid ühte õppeainet või lisaks juurde huvi pakkuvaid õppeaineid. Loobuda nendest ainetest, mis ei sobi sisu või toimumisaja poolest. Paindlikkus nii õpingukava kui ka õppekoormuse osas annab võimaluse end arendada ka töö kõrvalt.

Kaua see kestab?

Aasta Ülikool kestab kaks semestrit ehk ühe aasta. Õppega saab alustada sügisel septembris või jaanuaris kevadsemestriga. Kui hiljem on soov end edasi täiendada, ­saab täita kõrvaleriala või õppida Tallinna Ülikooli õppekavadest välja valitud sobivaid õppeaineid täienduskoolitusena.

Kui palju ma kohal pean käima?

Kohalkäimise vajadus sõltub tunniplaanist: tavapärases päevaõppes peaks ühe õppeaine kohta ülikoolis kontaktõppes kohal käima äripäeviti kord nädalas 1,5 tundi 14 nädalat, sessioonõppes on lähiõpe reedeti ja laupäeviti. Igal juhul suur osakaal on ka iseseisval õppel.

Kui palju see maksab?

Aasta Ülikooli programm on tasuline. Hind kujuneb ainepunkti hinna ja aine mahu korrutamisel ning maksta tuleb õppe eest poolaasta kaupa.

Kuidas ma liituda saan?

Avalduse kevadsemestril õppima asumiseks saab esitada 6. jaanuarist 2. veebruarini TLÜ kodulehel.

Avatud õppe spetsialist Marge Kõrvits lisab: "Kui ma ise sooviksin positiivset muutust oma ellu või panna end taas vaimselt proovile, siis valiksin selleks avatud õppe võimaluse. Tasemeõppeaineid täiendusõppena õppides saab rohkem süveneda kui laialt levinud täienduskoolitustel ja seda vähemalt pooleaastase perioodi vältel. On võimalik kohtuda inspireerivate õpejõududega ja tuttavaks saada huvitavate õpingukaaslastega, kellelt võib kasulikke ideid saada."

Tagasi üles