Tallinna ettevõtted saavad taotleda praktika juhendamise eest toetust Eduka ettevõtluse alustala on oskuslik tööjõud, mis omakorda eeldab tugevat haridust ja veelgi olulisem – reaalset töökogemust. Hea praktikakoha loomine nõuab ettevõttelt aga märkimisväärset ajalist ja rahalist panust, milleks ei jätku tihtipeale võimalusi. Just seetõttu on spetsialistiks õppivatel noortel raske praktikakohta leida ja paljude spetsiifiliste valdkondade töökohtade uksed jäävad neile suletuks. Teisele poole ust jäävad aga ettevõtted, kes kurdavad tööjõuturule jõudvate spetsialistide napi töökogemuse üle.
Kuulsuste dieet on nüüd kõigile kättesaadav! Salene lihtsalt kodust lahkumata nagu nemad Staarfotograaf Ardo Kaljuvee, Krista Lensin ja raadiohääl Andres Puusepp on samasugused inimesed nagu meie ja olid alles hiljuti ülekaalulised. Pärast lugematuid ebaõnnestunud katseid kaalust alla võtta nõustusid nad proovima Eestis populaarseimat meetodit – Stockholmi dieeti. Nad ei häbene seda nüüd teile soovitada, sest kaal on kergesti ja kiiresti langenud. Lugege nende kogemusi ja veenduge ise!
iSmile.ee e-pood tegi läbi muutuse – nüüd leiab sealt hoopis enamat kui hambavalgenduseks vajaliku! Ostle mugavalt kodus! Kaks aastat tagasi avas oma e-poe iSmile.ee, tuues maale ühte maailma kõige populaarsemat kodukasutuse ja ilusalongide hammaste valgendamise teenust. Beaming White on eestlaste poolt väga hästi vastu võetud, kliente on palju ja inimesed on rahul. Pärast kahte aastat on iSmile.ee e-poe tootevalik palju kasvanud, alustades hammaste valgendustoodetest ja lõpetades parfüümidega, sinna vahele jäävad veel keha-, juukse- ja näohooldustooted.
Värska Originaal nr.1 aluseline mineraalvesi Eestis Oled see mida sööd ja jood. Kes meist ei sooviks olla tasakaalus, värske ja vitaalne? Olla nagu kristallpuhas vesi, täis jõustavaid mineraale ja energiat. Vesi, millest koosneb suuresti ka meie keha. Aga millist vett tarbida? Eriliselt tänab keha meid mineraalide rikka aluselise vee joomise eest. Värska Vesi AS villib loodusliku mineraalvee kaevust eestlaste lauale vett nimega Värska Originaal aluseline gaseerimata vesi. Sedasama looduslikku mineraalvett, mis voolab ka kultustoote Värska Originaal pudelites, kuid karboniseerimata kujul. Värska Originaal aluseline on seega hea alternatiiv gaseerimata looduslikult aluselise mineraalvee hindajatele.
Arhitekt Indrek Allmann: Rail Baltica Pärnu terminalist saab uus värav Eestisse Rail Baltica Pärnu rahvusvahelise reisiterminali kavandamise eeltööd jõuavad vahefinišisse selle aasta suvel, mil valmib hoone põhiprojekt. Uue terminali arhitektuurilise lahenduse „Vesijooksik“ autorid Indrek Allmann, Jaan Jagomägi, Gunnar Kurusk ja Tanno Tammesson arhitektuuribüroost PLUSS näevad terminali märgilise väravana, mis on linnapildis visuaalselt silmapaistev ning avab nii pärnakatele kui külalistele vaated ümbritsevale jõeäärsele maastikule, pargile, linnaruumile ja raudteele.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Kuidas kaitsta silmi väsimuse eest ja peatada silmade vananemist? Meie töö ja vabaaja sisustamine teleri, arvuti või lugemisega koormab pidevalt silmi. Selle tunnuseks on väsinud, kipitavad ja punetavad silmad või udune nägemine. Samuti tekivad probleemid silmadega vananedes. Ekraanide ja päikesekiirguse toimel vabaneb organismis hulgaliselt kahjulikke aineid, mis kahjustavad silmade ainevahetust ja võivad viia tõsiste nägemisprobleemideni. Kuidas kaitsta silmi väsimuse eest ja peatada silmade vananemist?
Proviisoriks õppiv tudeng: "Hinges oli soov tegelda tööga, kus on võimalik inimesi aidata" Proviisor on esimene inimene, kelle poole apteeki sisenenud klient oma tervisemurega pöördub. Et valik sobiva ravimi kasuks saaks tehtud kliendi tervislikku seisundit arvestades, oskab laiapõhjaliste teadmistega proviisor jagada head nõu ning juhatada inimest parima võimaliku valikuni. Proviisoriõppe väljakutseterohket teekonda jagab Tartu Ülikooli tudeng ja Benu apteegi praktikant Hedvig.
Metsaomanik Ergo: 3000 eurot 23 000 euro asemel? Mingi hetk hakkaski tunduma, et terrorit teinud metsavahendajate pakutav hind ongi õiglane Tallinn-Narva maantee ääres Liigustes väga kiiresti populaarseks saanud kiirsöögikohta omav Ergo Telvik on läbi ja lõhki kohalik mees, kelle lapsepõlv möödus sealsete laante vahel. Täna kasvatab ta seal juba oma lapsi ning on igati kohalik patrioot, kelle juured on nii sügaval Liigustes, et neid sealt nii lihtsalt enam välja ei juuri. Just seetõttu usaldati tema kätesse vanavanemate mets, mis kord kartulipõllule istutati. Nüüd laiub seal taas lage väli. Miks nii? Kas mees andis ühel hetkel lihtsalt alla ning nõustus metsavahendajate pakkumisega ning lasi oma metsa lihtsalt maha niita?
Oled sa aiatöödeks valmis? Loe, mida kindlasti varuma peaksid Kevad on käes ja ehkki ilmad on veel üsna muutlikud, näitab kalender sellegi poolest, et on aeg haarata aiatööriistad ning alustada viljapuude lõikamise, taimede ettekasvatamise ja muru hooldamisega. See kõik nõuab muidugi mitmeid erinevaid töövahendeid. Kui sa ei ole päris kindel, mida täpsemalt varuda, siis kodu- ja aiakaupade pood Magaziin pani kokku nimekirja asjadest, mis ühel aiaomanikul kindlasti olemas olema peaks.
Tagasi üles
Back