Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Veel üks hajameelne autojuht põhjustas Sikupilli tanklas gaasilekke

Päästeauto. FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Viimase nädala jooksul on kahel korral põhjustanud tankimispüstoliga ära sõitnud kliendid Tallinnas Sikupilli Alexelas gaasilekke. Viimatine juhtum pärineb laupäeva pärastlõunast.

«Panen südamele, et kütuse tankimine on tegevus, millel tuleb nii enda kui kaasliiklejate ohutuse tagamiseks ikka silm peal hoida,» ütles AS Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson ja lisas, et püstol kahjuks ise tagasi tankuri külge ei lähe.

«Sikupilli Alexela gaasitankuri tankimispüstoleid on meil nädala jooksul juba kahel korral paaki unustatud ja minema sõidetud,» lisas Adamson ja pani veelkord südamele tankimistel silm peal hoida ja tankimispüstol tankuri külge tagasi asetada. 

Kõikide mootoribensiinide ja gaasitankurite püstolid on Alexelas varustatud spetsiaalsete kaitseklappidega, mis hoiavad ära suuremate õnnetuste ja keskkonnakahjude eest. Lisaks on gaas ohutuse pärast rikastatud lõhnaainetega, et selle ka kõige vähesemal määral õhku paiskumisel oleks gaasilõhna koheselt tunda.  

Alexela Sikupilli tanklas põhjustas tankimispüstoliga ära sõitnud klient gaasilekke 2. veebruaril, järgmine samasugune olukord oli samas tanklas kõigest kuus päeva hiljem 8. veebruari pärastlõunal. 

Tagasi üles
Back