K, 6.12.2023

Rae vald sai uue abivallavanema

Postimees
Copy
Vasakult Rae vallavanem Madis Sarik, Rae vallavolikogu esimees Tõnis Kõiv, värske abivallavanem Tanel Tammela.
Vasakult Rae vallavanem Madis Sarik, Rae vallavolikogu esimees Tõnis Kõiv, värske abivallavanem Tanel Tammela. Foto: Rae vald

Tänasel Rae vallavolikogu istungil kinnitati ametisse uus abivallavanem Tanel Tammela (Reformierakond). 

 Tammela hakkab koordineerima valla majandusameti valdkonna tegevusi, tegelema valla vara, rajatiste hooldamisega ja valla uute hoonete ehitustegevuse korraldamisega.

Tanel Tammela on täiendanud oma teadmisi Tallinna Tehnikaülikoolis magistrantuuris ettevõtluse ja ekspordijuhtimise erialal. Tammela juhitud ettevõte Holdfast OÜ on kuulunud kiiresti arenevate ettevõtete Gaselli toppi kahel korral.

«Minu nägemuses peab Rae valla juhtimine olema julge, paindlik ja kiiresti kohanev. Olen Rae vallas elanud kümme aastat ning minu kogemusena on siiani täpselt selline suund vallal ka olnud. Madis Sarik on teinud valla arendus- ja haldusametis aastaid suurepärast tööd, mis läheb kokku minu nägemusega nö gasellvallast. Mul on tekkinud suurepärane võimalus aidata kaasa koduvalla arengule ning kindlasti saan kasutada oma kogemusi uute objektide arendusel ning valla haldusvõimekuse tõstmisel,» lisas Tammela.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles