T, 28.03.2023

Huawei FreeBuds 5i - parimad juhtmevabad kõrvaklapid alla 80 euro

Huawei
Huawei FreeBuds 5i - parimad juhtmevabad kõrvaklapid alla 80 euro
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Foto: Huawei

Kvaliteetne helikogemus nii muusika kuulamiseks, sarjade vaatamiseks, mängude mängimiseks kui ka veebiloengutel osalemiseks on nüüd igale noorele kättesaadav mõistlikus hinnaklassis, tänu uutele kõrgtasemel Huawei FreeBuds 5i kõrvaklappidele.

Kaasaskantavad efektse mürasummutusefektiga juhtmevabad kõrvaklapid sobivad suurepäraselt enamikele noortele, sest pakuvad võimast kogemust audiovisuaalse meelelahutuse nautimiseks ning värvikateks helielamusteks. Ühtlasi on Huawei FreeBuds 5i klapid ühed vähestest alla 100-eurostest juhtmevabadest kõrvaklappidest, millel on Hi-Res juhtmevaba heli sertifikaat. Samuti on klappide uuel mudelil kaks mürasummutavat mikrofoni, pika kasutusajaga aku ja muid praktilisi funktsioone, mis on pakendatud kolme trendikasse värvitooni: valgesse, musta ja helesinisesse stiilsesse karpi.

Foto: Huawei

Eriti kõrge kvaliteediga heli

Kuigi akustika osas on igaühe kuulmistundlikkus ja eelistused erinevad, viivad FreeBuds 5i klapid igaühe elamuse tänu tarkvara, riistvara ja tehisintellekti koostööle uuele tasemele, pakkudes erakordselt kõrge eraldusvõimega helikvaliteeti.

Esiteks tähendab see, et klappide kasutajal on võimalik tänu ülikiirele kuni 990 kbit/s heliedastusele nautida eriti sujuvat ja nüansirohket heli, millest ei jää kõrvale ükski noot ega detail. Tänu erakordselt kõrge tundlikkusega 10 mm dünaamilisele draiverile on klapid saavutanud kõrge dünaamilise ulatuse ja amplituudi, mis tähendab kuulaja jaoks näiteks eriti sügavat bassikogemust ning erksaid kõrgeid noote.

Lisaks kõrglahutusega signaalide edastamisele hoolitseb uudne tehnoloogia ka selle eest, et klapid kohanduksid vastavalt kuulajale. See tähendab, et adaptiivse EQ-ga varustatud kõrvaklapid optimeerivad muusika kuulamise ajal pidevalt algoritme ja tuvastavad sel moel kasutaja kõrvakanali struktuuri ning kandmise viisi, võttes neid arvesse kuulamiskogemuse parendamisel. Nii et hoolimata sellest, kas kasutaja mängib parasjagu interaktiivset mängu, istub sarja vaadates diivanil või kõnnib muusikat kuulates - tänu algoritmile tagavad klapid igas ajahetkes kvaliteetse kuulamiskogemuse.

Foto: Huawei

Võimas mürasummutusfunktsioon fookuse leidmiseks

Uued FreeBuds 5i klapid on varustatud võimsa mürasummutustehnoloogiaga tänu kahele mikrofonile nii kõrva sees kui väljas - need aitavad tuvastada välist müra ja pakuvad kasutajale parimat elamust, summutades isegi 42-detsibelliseid helisid.

Sealjuures saab iga kasutaja valida ise, millist mürasummutusrežiimi kasutada soovib - kas valju müraga lennujaamale sobivat Ultrat, kohvikus viibimiseks sobilikku Generali või hoopis kodust praktilist Cozy režiimi, mille puhul on osad helid nagu lapse nutt teises toas ka läbi klappide kuulda.

Foto: Huawei

Mürasummutusfunktsiooni eripäraks on see, et lisaks sellele, et klappe kasutades kostavad helid kristallselgena, on ka kasutaja ise mürarikkas keskkonnas klappidega rääkides teiste jaoks hästi kuuldav. See on võimalik tänu Huawei FreeBuds 5i sisemise ja välimise mikrofoni mürasummutustehnoloogiale, milles tehisintellekti algoritm aitab kohandada heli kvaliteeti vastavalt keskkonnale ning eemaldab sellest segajad.

Sealjuures ei vähenda klappide võimsad omadused kuidagi nende vastupidavust - FreeBuds 51 mudel on kiirlaetav ning täislaetud laadimiskarbiga aku kestvus on kuni 28 tundi. See tähendab, et ainuüksi 15-minutiga saab klapid neljaks tunniks täis laadida.

Foto: Huawei

Samuti on uued juhtmevabad klapid niiskuskindlad (nt higi ja veepritsmete vastu) ning ühilduvad kergesti erinevate seadmetega, olgu selleks nutitelefon, tahvelarvuti, arvuti või kell. Sealjuures pole vahet, kas tegemist on Androidi, iOS-i või Windowsi operatsioonisüsteemiga.

Ning noorte jaoks, kes oma elu tänapäeval suuresti sotsiaalmeedia vahendusel elavad, on arendajad lisanud juurde ka põneva täienduse - nimelt võimaluse klappidega kaugjuhtimise ehk topeltpuudutuse abil pilti teha. Nii et klapid kõrva ja kvaliteeti nautima!

Tagasi üles