Kindlustus – parem karta kui kahetseda
Selleks, et jagamismajandust ning platvormitööd edendada, on tarvis tagada liiklejatele turvatunne.
Kui oled autojuht, omad liikluskindlustust ning ehk ka kaskokindlustust. Tänu kindlustuse olemasolule ei pea sa muretsema, et õnnetus sinu normaalset elu liiga palju häiriks.
Kahjuks räägitakse ratta- ning tõuksijuhi kindlustusest palju vähem.
Eestis juhtub iga päev õnnetusi, kus elektritõukerattaga või jalgrattaga sõitev isik satub õnnetusse auto või teise inimesega. Kahjud ulatuvad mõnel juhul mitmete tuhandete eurodeni.
Pane tähele, et rattur peab süü korral tasuma kõik kulud ise.
Kahju ei tekitata aga tavaliselt ainult teisele inimesele, vaid ka iseendale. Tihti saavad vigastada just pea, hambad ja rindkere. Aga näiteks hambaravi ei ole haigekassa poolt kaetud.
Linnaliikuri kindlustus, et saaksid rahus liigelda
Cachet töötas välja spetsiaalse linnaliikuri kindlustuse. Erinevalt teistest jalg- ja tõukeratta kindlustusest on Cacheti kindlustus personaalne ja inimesekeskne.
Mis kõige tähtsam, see kaitseb ka muidu kaitseta jäetud linnaliikurite juhte.
Cachetiga ei kindlusta sa mitte enda ratast või tõuksi, vaid sinu endaga juhtunud vigastusi ning sinu poolt teistele tekitatud kahju.
Mille eest linnaliikuri kindlustus sind kaitseb?
- Kui põhjustad kergliikuriga sõites kahju teisele poolele (näiteks kriibid kellegi autot või sõidad kellelegi otsa) hüvitab kindlustus neile tekkinud kahjud.
- Kui saad viga (näiteks kergliikuriga kukkudes) siis saad taotleda valuraha hüvitist. Lisaks aitab kindlustus sul tasuda füsioteraapia- või ravikulusid kui on valitud kõige laiema kaitsega pakett.
- Kindlustus kehtib nii oma isikliku kui ka renditud linnaliikuriga sõites.
- Kindlustuse alla kuuluvad tasakaaluliikurid, rulad ning (elektri)jalgrattad ning (elektri)tõukerattad.