Muuli: Savisaar käitus Seppa kaitstes ettevaatamatult

Tallinna linnapea Edgar Savisaar.

FOTO: Liis Treimann

Postimehe ajakirjaniku Kalle Muuli hinnangul võib Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare väljaastumine kuriteole kihutamises kahtlustava Elmar Sepa kaitseks seada hiljem löögi alla kogu erakonna. 


«Kas Savisaar lihtsalt arvab, et poliitilisest lahmimisest piisabki juriidiliste probleemide puhul või ta on tõesti mingil viisil paanikas. See tähendab ju seda, et kui Ivo Parbus ja Elmar Sepp mingil hetkel tõesti süüdi mõistetakse, siis lasub ka Keskerakonna esimehel vastutus,» rääkis Muuli Raadio 2 saates «Olukorrast riigis», vahendab ERR Uudised.

«Tema on õiguskaitseorganeid nendes kaasustes rünnanud, süüdistanud ja rääkinud, et need inimesed pole mitte milleski süüdi. Ta on võtnud positsiooni ja hoiaku, mille oleks ta võinud võtmata jätta,» lisas Muuli.

«See on väga ettevaatamatu ja juhul, kui need inimesed tõesti jäävad kriminaalkorras süüdi, siis meil on väga tõsine põhjus küsida Keskerakonna esimehe käest, miks ta neid inimesi niiviisi kaitses ja õiguskaitseorganeid ründas. Siis on löögi all kogu erakond ja me võime kõik näpuga näidata, et seal on see mees, kes terve erakonna nimel välja astus.»

Tagasi üles