Kadunud poeg Kruglov tõi tiitli Levadia käeulatusse

Viimasel minutil võiduvärava löönud poolkaitsja Dmitri Kruglov (paremal) kerkis Levadia kangelaseks. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinna Levadia alistas Eesti meistriliigas dramaatiliselt Nõmme Kalju ning tegi suure sammu meistritiitli poole.

Kadunud poja tagasitulek – nii võiks pealkirjastada Dmit­ri Kruglovi naasmise Tallinna Levadia ridadesse. Suvel Eesti liigasse naasnud äärepoolkaitsja saatis eile õhtuhämaruses 90. mänguminutil palli Nõmme Kalju võrku, tõi Levadiale 2:1 võidu ja kasvatas mõõtmatult šanssi, et Levadia kroonitaks tänavu pärast nelja-aastast vaheaega taas Eesti meistriks.

«Vist oli küll Eesti klubikarjääri tähtsaim värav,» sõnas õhtu kangelane Kruglov mõned minutid pärast võiduvärava löömist tagasihoidlikult. «See võit võtab pinged maha, eelmise omavahelise mängu ju Kaljule kaotasime. Õnneks saime seekord vähemalt täismeeskonnaga lõpuni mängida!» muigas ta, viidates nädalatagusele kohtumisele, kus Levadia pidi viimased 35 minutit viibima platsil arvulises vähemuses.