Vägev algus, õnnetu lõpp

Kaarel Täll
Tartu Rocki mängijad Marek Doronin, Janar Talts ja Valmo Kriisa.
Tartu Rocki mängijad Marek Doronin, Janar Talts ja Valmo Kriisa. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

KORVPALL. Kui möödunud nädalal oli fortuuna Tartu Rocki poolel ja võõral väljakul saadi magus ühepunktine võit Saraatovi Avtodori üle, siis teisipäevasel euromängul Den Boschiga saadi kirja kõige napim kaotus ning lõpuks särasid tablool kodumeeskonna võidunumbrid 78:77. «Ääretult valus kaotus,» tunnistas Rocki peatreener Gert Kullamäe.

Mängu algus tõotas tartlastele head ning sisse kukkusid pea kõik kaugvisked. Avaveerandi lõpuks oli Rocki edu juba 13 punkti. «Mäng algas soodsalt ja tabasime taas väga hästi. Teisel veerandajal lasime nad liiga lihtsalt mängu tagasi,» arutles Kullamäe.

Kõige enam tegi Kullamäele muret aga kolmas veerand, mis kaotati 12:24. «Paanika oli nii rünnakul kui kaitses. Rünnakust tulnud ebakindlus kandus ka kaitsesse,» selgitas ta.