Politseiauto sattus öösel liiklusõnnetusse

Meribel Sinikalda
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eile õhtul juhtus avarii Tallinnas Endla tänaval, kui politseiauto pööras ette tagant tulnud mootorrattale. Mõni aeg pärast seda sõitis politsei operatiivsõidukile tagant sisse auto, mis lahkus sündmuskohalt.

Õnnetus juhtus eile õhtul kell 22.15. Politseiauto sõitis Tallinnas Endla tänava esimeses sõidureas, kui otsustati kontrollida ühte vastusõitvat sõidukit. Politseinikud lülitasid sisse vilkurid ja helisignaali, hakkasid sooritama tagasipööret, kuid tagantpoolt tuli mootorratas, mis sõitis sisse politsei sõiduki vasakusse esinurka.

Sündmuskohale saabus kiirabi, kes kontrollis üle mootorratturi, kellel vigastusi ei tuvastatud. Küll aga selgus, et ta on tarvitanud alkoholi.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Uku Tampere sõnas, et selles liiklusõnnetuses jäi süüdi politseiauto, sest ta keeras esimesest reast ette kolmandas reas sõitnud mootorrattale. Edasi lahendab seda juhtumit kindlustus.

Mõni aeg pärast kokkupõrget mootorrattaga sõitis tundmatu sõiduk politseiautole tagant sisse. Auto lahkus sündmuskohalt. Selle juhtumi kohta algatati väärteomenetlus. 

Politsei palub liiklusõnnetust pealt näinud liiklejatel ühendust võtta.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles