Pentus-Rosimannus: presidendivalimiste rütmist ollakse ammu väljas (3)

Tuuli Koch
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Keit Pentus-Rosimannus.
Keit Pentus-Rosimannus. Foto: Sander Ilvest / Postimees

Reformierakondlane Keit Pentus-Rosimannus ütles enne erakonna juhatuse kohtumist partei auesimehe Siim Kallasega, et meeleolu on töine ja koosoleku põhiteemaks kujuneb hoopis omavalitsuste rahastamine.

Pentus-Rosimannuse sõnul on erakonnas töine ja asjalik meeleolu. «Presidendivalimiste rütmist ollakse ammu väljas ja parlamendis tehakse päris süvenenult tööd nii jagamismajanduse eelnõu, järgmise aasta eelarve kui haldusreformi seadustega,» ütles ta Postimehele.

Tema sõnul ongi juhatuse tänase koosoleku põhiteema hoopis omavalitsuste rahastamise põhimõtete muutmine. «[Riigihalduse minister] Arto Aas on selle kallal mõnda aega korralikult vaeva näinud ja juhatuses saame loodetavasti muudatustele rohelise tule anda,» ütles Pentus-Rosimannus.

Kell 11 algaval Reformierakonna juhatuse koosolekul on kohal ka erakonna auesimees Siim Kallas, et saada ja jagada erinevate erakonnaliikmete ja enese väljaütlemiste osas selgitusi.

Tagasi üles