Kalev/Cramo võitis, aga «mõttetu vahega»

Ats Kuldkepp
Branko Mirkovic (paremal).
Branko Mirkovic (paremal). Foto: Tairo Lutter

KORVPALL. Kalev/Cramo alustas Balti liiga poolfinaalseeriat 94:88 võiduga Leedu keskmiku Prienai üle ja võib kordusmatšis endale lubada viiepunktilist kaotust. Ent varu võiks olla suurem.

«See on täitsa mõttetu vahe. Sisuliselt polegi. Põhimõtteliselt peetakse uus poolfinaal. Kes selle võidab, läheb finaali. Võib-olla viimasel minutil hakkab see vahe mängima, mitte enne,» ütles Kalevi peatreener Alar Varrak pärast kohtumise lõppu.

Esimese poolaja võitis Kalev Audentese spordihallis 51:37 ja seda tänu uskumatult efektiivsele rünnakule. Väljakult tabati viskeid enam kui 80 protsendiga (26st 21)! Oli selge, et teine poolaeg toob siin muutusi. Tõigi. Lõpuks oli protsent 61, ent see on ikkagi väga kõrge.