Solman: järjekordne keskerakondlane jäi altkäemaksu võtmisega vahele (3)

Uwe Gnadenteich
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mark Levin
Mark Levin Foto: Lääne-Tallinna keskhaigla

Linnavolikogu IRLI fraktsiooni esimees Riina Solman juhib avalikkuse tähelepanu faktile, et teisipäeval altkäemaksu võtmise kahtlusega kinni peetud Lääne-Tallinna keskhaigla hooldusravikliiniku juhataja Mark Levin on staažikas keskerakondlane, kes oli ka linnavolikogu eelmise koosseisu liige.

«Keskkriminaalpolitsei töötajad pidasid teisipäeval kinni Lääne-Tallinna keskhaigla hooldusravikliiniku juhataja Mark Levini, keda kahtlustatakse korduvas altkäemaksu võtmises hooldusravikliinikus ravil olnud patsientide lähedastelt. Kahjuks on paljudele jäänud märkamata, et Mark Levin on olnud kauaaegne Keskerakonna liige ja kuulus Tallinna linnavolikogu eelmisse koosseisu. Levin on järjekordne linnasüsteemis töötanud keskerakondlane, kellele on langenud korruptiivse tegevuse vari. Eriti taunimisväärne antud juhtumi puhul on see, et see toimus abivajajate arvelt,» ütles Solman.

«Korruptsioon Tallinnas mõjutab meid kõiki. Tallinnas ei saa enam aastaid rääkida üksikutest korruptsioonijuhtumitest. See mentaliteet on linnasüsteemis juurdunud ja levib ennekõike seetõttu, et võimul on erakond, kes tolereerib korruptiivset käitumist ja maksumaksja raha raiskamist,» lisas ta.

«Abilinnapea Tõnis Mölder on Mark Levini teo mõistnud hukka sõnades, kuid tänase päevani ei paista keskerakondliku linnavõimu poolt ühtegi sisulist sammu korruptsiooni ennetamiseks ja sellega võitlemiseks,» nentis Solman.

Kommentaarid (3)
Copy
Tagasi üles