Nädalavahetus möödus Tallinnas vägivaldselt

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Politsei teatel leidis nädalavahetusel Tallinnas aset hulgaliselt vägivallajuhtumeid.

27. juulil teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel lõid kolm meest 22-aastast meest ja tekitasid talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid kahtlustatavana kinni kaks 18-aastast meest ja 20-aastase mehe.

27. juulil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuvas majas lõi 44-aastane naine oma naabrit, 41-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid 44-aastase naise kinni. Kohtu loal võeti naine esialgu kuni kaheks kuuks vahi alla.

27. juulil teatati, et Lasnamäel Muhu tänaval asuvas kaubandusasutuses ründas 45-aastane mees turvameest, 22-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi.

28. juuli öösel teatati, et Kesklinnas Vabaduse väljakul asuvas meelelahutusasutuses lõi 36-aastane mees 19-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi.

28. juulil teatati, et Kesklinnas Kaarli puiesteel lõi 24-aastane mees 34-aastast meest ja tekitas talle valu.

28. juulil teatati, et Lasnamäel Paepargi tänaval lõi alkoholijoobes 64-aastane mees teist meest ja tekitas talle kehavigastusi.

28. juulil teatati, et Mustamäel E. Vilde teel asuvas korteris lõi 59-aastane mees oma abikaasat, 48-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

28. juulil teatati, et Nõmmel Pärnu maanteel lõi väidetavalt alkoholijoobes 31-aastane mees oma elukaaslast, 35-aastast naist.

29. juuli öösel teatati, et Nõmmel Valdeku tänaval lõi väidetavalt tundmatu mees 16-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi.

29. juulil teatati, et Põhja-Tallinnas Paljassaare teel asuvas korteris toimus konflikt kahe 49-aastase mehe ja 26-aastase mehe vahel. Kõik kolm osapoolt said kehavigastusi.

29. juulil teatati, et Põhja-Tallinnas Telliskivi tänaval lõi 19-aastane naine pudeliga oma elukaaslast, 20-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi.

29. juulil teatati, et Kesklinnas Juurdeveo tänaval asuvas korteris lõi 26-aastane mees oma elukaaslast, 19-aastast naist ja tekitas talle valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

29. juulil teatati, et Lasnamäel Vikerlase tänaval asuvas meelelahutusasutuses toimus konflikt alkoholijoobes 30-aastase naise ja samuti joobes 42-aastase naise vahel, kes tekitasid teineteisele valu.

29. juulil teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval lõi tuttav mees 31-aastast meest ja tekitas talle valu.

29. juulil teatati, et Põhja-Tallinnas Uus-Maleva tänaval lõi 30-aastane mees oma elukaaslast, 30-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

29. juulil teatati, et Kesklinnas Gonsiori tänaval asuvas korteris tekitas 56-aastane mees oma elukaaslasele, 47-aastasele naisele kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Tagasi üles