Kosel sai 27-aastane mees autolt löögi

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Täna kella 20.30 paiku juhtus Tallinna-Tartu maanteel Kosel liiklusõnnetus. Tallinna poolt tulnud BMW eest läks kolm inimest üle tee, juhi sõnul astusid kõik ootamatult teele, kaks jõudsid napilt auto eest läbi minna, kuid kolmandale, 27aastasele mehele ei õnnestunud otsasõitu vältida. 

 

Juhi sõnul rääkis jalakäija telefoniga ning isegi ei vaadanud, kas autot tuleb või mitte. Jalakäija tabas auto vasakpoolset nurka, inimene paiskus vastu esiklaasi ning siis üle katuse maanteele. Juhi sõnul oli tema kiirus umbes 50 km/h, ta pidurdas küll hoo võimalikult väikseks, aga rohkemat ta teha ei suutnud. Oleks BMW roolis olnud mees rooliga paremale tõmmanud, oleks ta seltskonna ülejäänud kahele liikmele otsa sõitnud.

Väidetavalt tahtsid jalakäijad Tartu poole hääletama hakata, mitte keegi neist ei kandnud helkurit. Autojuhi sõnul oli kõigil kolmel seljas tumedad riided.

Õnnetusse sattunud jalakäija sai tõsiseid vigastusi ja ta viidi sündmuskohalt otse haiglasse. Kinnitamata andmetel olid kõik kolm inimest alkoholi tarvitanud.

Tagasi üles