Lugejatele lähevad enim korda videod õnnetustest ja kehalisest vägivallast. Toome teieni 12 tänavu enim vaadatud videot.
 

26. novembri hommikul EKRE meeleavaldusel püünele astunud Indrek Tarand sai ihunuhtlust, sest tema seisukohad ei meeldinud kuulajatele.

Lähemalt: https://tv.postimees.ee/6462288/video-mis-juhtus-indrek-tarandiga-ekre-meeleavaldusel

Tänavu detsembris jõudis Kanal 2 uudistesaate «Reporter» käsutusse šokeeriv video, millel on näha, kuidas Haapsalu noortekamp halastamatult maaslamavat poissi peksab. Kinnitamata andmetel lõppes intsident ohvri jaoks mitme luumurruga.

Lähemalt: https://tv.postimees.ee/6478788/hoiatav-video-haapsalus-peksti-poiss-kambakesi-vaeseomaks-kuna-noortekambal-oli-igav

Jaanuari alguses avaldasime telesaate Krimi videoloo sellest, kuidas tõsielusaatest «Prooviabielu» tuntud Liisa sattus 2017. aastal bensiinijaamast burgerit ostes konflikti, mis eskaleerus tõsielustaari peksmisega. 

Lähemalt: https://www.postimees.ee/4369421/video-vaata-mis-juhtus-kaklusesse-sattunud-tosielustaariga

Odessas surnud Viljandi meeste mälestuseks peeti suvel Viljandis kaks päeva peiesid, mis lõppesid seitsmele leinajale arestimajas.

Lähemalt: https://tv.postimees.ee/6027139/viljandis-kaest-lainud-peiedel-osales-ka-varvikas-ekrelane-monika-kuzmina

Novembris piilus Elu24 mõminaräppar Nublu prillide ja kapuutsi taha, avaldades suures persooniloos ka video ajast, mil noormees esines täiesti oma näo ja nimega Tallinnas rahvusooper Estonia laval.

Lähemalt: https://elu24.postimees.ee/6451306/mask-langeb-oolaps-nublu-esines-juba-enne-kapuutsi-ja-prille-tuhandete-pealtvaatajate-ees

Lugejavideo, kus Hyundai omanik usinalt oma autot akende ja tulede pesemiseks mõeldud vahenditega küürib.

Lähemalt: https://tarbija24.postimees.ee/6457748/video-autoomanik-loob-akende-ja-tulede-pesemiseks-moeldud-vahenditega-masina-laikima

Detsembris Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändepakti vastasel meeleavaldusel juhtus intsident, kus üks sakslane üritas lapsevankriga otsa sõita üritust turvanud Soldiers Of Odini logodega jopesid kandnud meestele ning tõukas üht fotograafi.

Lähemalt: https://www.postimees.ee/6473293/video-valismaalane-rundas-randepakti-vastaste-meeleavaldust

"Õppevideo", kuidas ühe väikese liigutusega on võimalik Läti maksumärkidega õllepudel muuta Eesti taaraautomaadi jaoks sobivaks ning selle eest raha saada.

Lähemalt: https://tarbija24.postimees.ee/4509281/video-vaata-kuidas-latist-ostetud-ollepudel-taaraautomaadi-jaoks-soodavaks-teha

Tallinnas Kristiine keskuse juures ülekäigurajal jäi auto alla laps, kes õnneks viga ei saanud. Pardakaamera video näitab, kui ohtlik võib olla ka väikesel kiirusel kokkupõrge sõidukiga.

Lähemalt: https://tv.postimees.ee/4462331/pardakaamera-video-ulekaigurajal-auto-alla-jaanud-laps-paases-vigastusteta

Septembris libises Paldiski sadamas veoauto laevalt DFDS Sailor peaaegu merre. Inimesed jagasid sotsiaalmeedias juhtunust videoid.

Lähemalt: https://tv.postimees.ee/6416790/video-paldiski-sadamas-libises-veoauto-peaaegu-merre

Veebruarikuise Rootsi ralli laupäevase võistluspäeva kõige kõmulisem sündmus oli Kris Meeke’i ja Ott Tänaku avarii 13. kiiruskatsel, mis maksis eestlasele poolteist minutit ja kukutas ta seitsmenda koha jahilt kindlalt üheksandaks.

Lähemalt: https://sport.postimees.ee/4413225/postimehe-video-skandaalne-avarii-tanak-ja-meeke-pole-kumbki-suuta

Pärnu Postimehe lugeja saatis toimetusele auto pardakaamera video, millelt on näha, et libedal teel võib väiksegi hoo pealt õnnetus juhtuda.

 Lähemalt: https://parnu.postimees.ee/6440061/video-libedaga-kraavi-soitnud-auto-ehmatas-juhti-ilmselt-sedavord-et-temagi-teelt-valja-soitis