Algav nädal toob paukuva pakase

Karge talveilm.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Talv kogub hoogu ja toob teisipäevaks kohati kuni 22 kraadi külma. Nädala edenedes läheb ilm jälle soojemaks.

Ilmateenistuse teatel on teisipäeva öösel pilves selgimistega peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Külma on 12-18, selgimiste korral paiguti kuni 22 kraadi, saartel ja rannikul 5-10 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm.

Õhtupoolikul lääne poolt pilvisus tiheneb ning hakkab lund sadama. Puhub lõunakaaretuul 2-7, pärastlõunal rannikul kuni 10, õhtul saartel puhanguti 14 m/s. Külma on 8-13, kohati 15, saarte rannikul kuni 4 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund ja saartel võib ka lörtsi tulla. Kohati tuiskab. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s, hommikuks pöördub tuul saartel läände. Külma on Ida-Eestis 8-13 kraadi, Lääne-Eestis 0-4 kraadi. Kolmapäeva päeval on peamiselt pilves ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub läänekaaretuul 3-9, ennelõunal puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +1 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab lund. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 14 m/s. Külma on 3-8, Kirde- ja Lõuna-Eestis paiguti kuni 10, rannikualadel jääb õhutemperatuur kohati nullkraadi juurde. Neljapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm ja paiguti sajab vähest lund. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Külma on 2-7, Kirde-Eestis kohati 9 kraadi.

Tagasi üles