Galerii: kurikuulus motoklubi Bandidos pidas sünnipäeva

Tallinnas peeti täna kriminaalse kuulsusega motoklubi Bandidos Skandinaavia haru kokkutulekut. 

Motoklubi kogunes täna Tallinnas Kristiines. Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre ütles, et nädalavahetusel võib Kristiine kandis kohata tavapärasest enam politseipatrulle. 

«Nädalavahetusel võib korrakaitsjaid näha Kristiines Sõpruse puiestee Rimi juures, sest seal asub Bandidose klubi, kus nende üritus toimub. Tegemist on elurajooniga ning oleme kohal selleks, et tagada avalik kord ning liikluse sujumine. Kuna enamik külalisi tulevad välisriikidest, siis oleme neile edastanud käitumisjuhised, selgitanud avalikus kohas käitumise reegleid ja andnud ülevaate Eesti seadusandlusest,» ütles Tambre. 

Tambre sõnul suheldi ürituse toimumisega seonduvalt ka kolleegidega naaberriikidest ja Europolist. «Partnerid andsid ülevaated varasematel aastatel toimunud üritustest, mis on möödunud vahejuhtumiteta,» ütles ta. 

2013. aastal paljastasid Soome ja Eesti politseinikud eestlaste poolt juhitud kuritegeliku organisatsiooni, mis tõi narkootikumide Lääne-Euroopast Soome.

Üks Soomes narkootikume vastu võtnud organisatsioone oli motoklubi Bandidos ja selle allüksused. Soome ja Eesti ühise uurimisrühma tähelepanu all oli neli maaletoodud narkootikumide lasti. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles