Fotod ja video: Koplis põles autoremonditöökoda, hävis neli-viis sõidukit

Laupäeva õhtul veidi pärast kella üheksat toimus plahvatus Tallinnas Põhja-Tallinna piirkonnas. 

Õhtul kella üheksa ajal sai häirekeskus teate plahvatusest ja tulekahjust Põhja-Tallinnas Kopli ja Tööstuse tänava piirkonnas, teatas päästeamet. Lääne-Harju vanemoperatiivkorrapidaja Ramon Ruotsi sõnul said päästjad mitu väljakutset, et kuulda oli plahvatusi ja tuleb paksu musta suitsu. 

Lugejate sõnul oli pärast plahvatust kuulda sireene ning päästeautosid sinna poole kihutamas. Päästeamet kinnitas, et reageeris suurte jõududega.

Päästjate saabudes oli tules tööstushoones asuv autoremonditöökoda, milles põlesid sõidukid, täpsustas päästeameti pressiesindaja. Kokku oli hoones 40-50 sõidukit. Päästjad panid tulekahjule kiirelt piiri, kuid tules hävis siiski neli-viis sõidukit.Vanemoperatiivkorrapidaja Ruotsi lisas, et inimestele mingit ohtu ei olnud.

Politsei sulges kustutustööde ajaks Volta tänaval liikluse, kuid nüüdseks on liiklus piirkonnas taas avatud. Tulekahju likvideeriti kell 22.21.  

Sündmuskohale tõtanud Postimehe fotograafi Madis Sinivee sõnul on tegemist tööstusalaga, kuhu niisama lihtsalt ligi ei saa. «Ma nägin demineerijaid sinna sõitmas. Mingit haisu või vine enam tunda ei olnud. Linna kohal on tossu kõvasti näha,» ütles Sinivee, kelle sõnul käis kohal ka keskkonnainspektsioon.

Tulekahju tekke põhjused ning täpsemad asjaolud selgitab välja edasine menetlus. Esialgsetel andmetel võis plahvatuse põhjustada propaaniballooni lõhkemine.

Tagasi üles