Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Tallinna volikogu sotside fraksiooni asub juhtima Rainer Vakra

Tallinn. 15.03.2019. Rainer Vakra lõputöö komisjoni istung Tallinna Ülikoolis. Tallinna Ülikooli akadeemiline komisjon otsustas ühehäälselt, et poliitik Rainer Vakra lõputöö oli plagiaat ja tegi ülikoolile ettepaneku tema diplomitöö tühistada. Tallinn University has ruled that politician Rainer Vakra (at photo) plagiarised materials in his bachelor's thesis, and recommends the university strip him of his diploma. Foto: Remo Tõnismäe/ Postimees FOTO: Remo Tõnismäe

Tallinna volikogu sotsiaaldemokraatide fraktsioon valis uueks esimeheks Rainer Vakra. 

Viimased pool aastat Tallinna Ülikoolis teadustööd teinud Vakra on pärast edukat kaitsmist taas valmis panustama pealinna fraktsiooni eestvedamisse ning peab oma esmakohuseks nõmmekate esindamist.

«Suhtlen Nõmmel elavate inimestega iga päev ning paljud Nõmme elanikud on väga rahulolematud, et linna eelarves ei ole piirkonda suunatud olulisi investeeringuid. Ma üldse ei välista, et Nõmme inimesed jõuavad seisukohale, et iseseisva omavalitsusena tuleks kogukond nii linnaosa majandamise, teedeehituse kui ka koolide ja lasteaedade pidamisega paremini toime kui täna Tallinna koosseisus,» ütles Vakra.

Vakra sõnul on ka temale arusaamatu, miks peab Nõmme elanik näiteks kinni maksma linna poolt tellitud propagandasaated PBKs, linna väljaantava venekeelse väljaande «Stolitsa» või leppima sellega, et tervisehoiuteenuste parandamiseks on linna ainus plaan Lasnamäele rajatav suurhaigla.

Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimehena tahab Rainer Vakra kindlasti edaspidi rohkem hea seista selle eest, et iga linnaosa elanik saaks kätte just talle olulise teenuse ja ei peaks kinni maksma teiste piirkondade huvisid ja investeeringuid.

«Kas Nõmmel võiks olla oma kohalikest elanikest koosnev volikogu ning kontroll Nõmme elanike makstud maksudest moodustuva eelarve üle? Ma üldse ei välista, et see on teema, millest peaks eelseisva kohalike valimiste kampaanias tõsiselt rääkima. Minu arvates võiks Nõmme vabalt olla iseseisev omavalitsus nagu Vatikan Roomas,» ütles Vakra.

Rainer Vakra kuulub Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda alates 2013. aastast. Tallinna volikogu liige on ta 2017. aastast.

Tagasi üles
Back