FOTO: Huawei

Tehnoloogiaettevõte Huawei tutvustas täna toimunud esitlusel uut MateBook X Pro sülearvutit. Hõlpsam kaasaskantavus, uus FullView ekraan, suurepärane jõudlus ja nutikam ühenduvus on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad tootja uut lipulaeva personaalarvutite turul.

„Esmaklassiline välimus, uuenduslik tehnoloogia ja intelligentsus on vääramatu osa MateBook X Pro seeria DNA-st ja selle uusim väljund kannab pärandit edasi. Läbimurded puutetundliku Ultra FullView ekraani, energiatarbimises, jõudluses ja ühenduvuses aitavad kasutajal igal ajal ja igas kohas produktiivne olla. See on tänaseni meie võimsaim ja intelligentseim seade,“ ütles Huawei Eesti koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Ultra FullView kogemus

Uuel MateBook X Pro sülearvutil on pilkupüüdev CNC-töödeldud matt metallist korpus ja saadaval kosmose hallis varjundis. Sülearvuti on suurepäraselt kaasaskantav kuna see on õhuke, vaid 14,6 mm  ja kaalub 1,33 kg, muutes selle ideaalseks seadmeks igale inimesele, kes hindab liikuvust ja tulemuslikkust.

Kasutades juhtivaid tööstusdisainilahendusi, lõi Huawei Ultra FullView ekraan, mille õhukesed raamid aitavad MateBook X Pro-l saavutada muljetavaldava 91-protsendilise displei ja keha suhte. 13,9-tolline LTPS-paneel toetab kuni 3K eraldusvõimet (3000x2000) ja 100 protsenti sRGB värvigammast. Rikkalikud värvid ja 3K eraldusvõime loovad tõetruu pildi, pakkudes kaasahaaravamat meelelahutuskogemust kui kunagi varem ning selle 3:2 kuvasuhe sobib suurepäraselt lugemiseks ja kirjutamiseks.

MateBook X Pro võimsad nelikkõlarid ja jagatud sagedusega ehitus tähendavad, et bassikõlarid esitavad sügavat ja resoneerivat bassi ning kõrgsageduskõlarid selgeid kõrgsagedusi. Lisaks oskavad nelikmikrofon ning nutikas müratasandusfunktsioon tõhusalt filtreerida keskkonnamüra

FOTO: Huawei

Ülim jõudlus ja maksimaalne tootlikkus

Uue kerge ja kaasaskantava Huawei MateBook X Pro sees on kompromissitu jõudlus koos 10. põlvkonna Intel® Core ™ i7-10510U. Varustatud NVIDIA® GeForce® MX250-ga, mis töötab 2 GB GDDR5-ga, pakub uus Huawei MateBook X Pro piisavat jõudlust igaks tegevuseks alates graafilisest- ja videotöötlusest kuni mängude ja multimeedia tarbimiseni. Sülearvutil on nutikas jahutussüsteemi, mis vaheldub dünaamiliselt aktiivse ja passiivse režiimi vahel, tagades tõhusama ja vaiksema jahutuse.

Huawei MateBook X Pro’l on kauakestev 56W aku koos 65 W C-tüüpi kaasaskantava adapteriga, mis  lisaks sülearvuti laadimisele võimaldab teatud telefonide puhul ka Huawei SuperCharge kiirlaadimist.

Juhtmevabade ühenduste jaoks kasutab uus MateBook X uuenduslikku Bluetooth 5.0 tehnoloogiat, mis kahekordistab andmeedastuskiirust ja pakub koguni neli korda suuremat signaali leviala ja kaheksa korda tugevamat ülekandevõimet võrreldes varasema põlvkonnaga.

Nutikas ühenduvus

„Tuginedes MateBook X Pro heale töötlemisvõimele ja süsteemi võimalustele, ühildas Huawei Windowsi ja Androidi süsteemid. Sülearvutis on  nüüd võimalik kuvada telefoni ekraani, mis võimaldab sama klaviatuuri ja hiire kaudu kolleegidega sõnumite vahetamise ajal oma faile ühest seadmest teise lohistada ja sülearvutis neid faile redigeerida,“ märkis Mishina

Huawei poolt esimesena kasutusele võetud sõrmejäljelugejaga toitenupp ja klaviatuuri peidetud kaamera pakuvad mugavat ja ainulaadset kasutajakogemust. Sõrmejäljelugeja võimaldab arvuti sisselülitamisel kiiresti isikut tuvastada ja kaamera ​​kaitseb kasutajate privaatsust, maksimeerides samal ajal ekraani kuvapinda.

Uus MateBook X Pro on Eestis saadaval alates augusti algusest soovitusliku jaehinnaga 1999€.