Galerii: vaata, mida müüakse Barack Obama lemmikpoes!

Viru keskuses avas uksed kõrge kvaliteediga nooblit disaini pakkuv ja ikoonistaatuse saavutanud rõivabrändi Brooks Brothers kauplus. Bränd riietanud näiteks paljusid Ameerika presidente: Abraham Lincolni, John F. Kennedyt, Franklin D. Roosevelti kui ka Barack Obamat.

Samuti on kaubamärgi fännid Katherine Hepburn, Fred Astaire, Andy Warhol jt. kuulsused. Brooks Brothers on oma loomingut esitlenud ka filmis «Suur Gatsby», kus sai näha spetsiaalselt filmi jaoks loodud viitsada meestekostüümi.

Poe juhataja Paula-Marie Soonvald rääkis kaubavalikut tutvustades, et suureks tõmbenumbriks on erilise tehnoloogiaga valmistatud meeste - ja ka naiste triiksärgid, mis triikimist ei vaja - tarvitseb vaid särk ära pesta ja kuivama riputada. Päevasärkide mõõdustikus on kraeümbermõõt ja varruka pikkus, pakutakse erineva lõikega särke.

«Eesti poe kontseptsioon on selline, et just  triiksärgid on põhiline müügiartikkel, samuti vabaajarõivad ning ülikonnad. Siiski on kaupa kõigile, nii meeste- kui naisteasju, samuti aksessuaare. Bränd on küll rohkem orienteerteeritud meestele, aga on ka väga kvaliteetseid naisteasju. Tegemist pole masstoodanguga, igat numbrit on vaid paar tükki.»

HINNAD:

Pintsakud 300-700, ülikonnad alates 700 eurost.

Naiste siidkleidid veidi üle 300 euro

Päevasärk 115 eurot

Meeste shortsid 88-90 eurot

Naiste täisnahast käekott alates 190 eurot

Kingad u 200 eurost alates

Tagasi üles
Back