Topelt mugavus, kõik suuremad santehnika kauplused ühes kohas, koos kohaletoimetamisega.

Copy
Foto: VVS EESTI OÜ

Väikeste ja keskmise suurusega ehitusettevõtete jaoks, kellel pole oma varustajat, on materjali ostmise ja tarnimise küsimus üsnagi terav, kuna see võtab suure osa ajast ja ressursist. Sellega on sunnitud tegelema ettevõtete juhid, objekti- ja projektijuhid ning ehitusspetsialistid. See tõmbab tähelepanu otseste ülesannete täitmisest eemale, rikub päevaplaani ja tekitab stressi, eriti kui lõpuks selgub, et midagi on endiselt puudu.

Keskmiselt võtab sõit ehituspoodi aega poolteist tundi. Aga kui ühes kaupluses pole kõike vajalikku, või materjal tuleb toimetada mitmele objektile, võib reis venida pooleks päevaks. Sel juhul ei saa töötajad vajaliku materjalita objektil täiskoormusega töötada, tundide eest makstakse raha niisama, aega raisatakse ning tõhusus ja tootlikkus vähenevad.

Lihtne arvutus näitab, et tund seisakuid väikses objektis, kus töötab 2 santehnikut, maksab ettevõtele 50 eurot. Need kaks töötajat istuvad, kolmas kogub materjali ning sellele lisanduvad veel ka transpordikulud. Seega, ühe kaupluse külastuse või ühe tellimuse eest, mida ei tehta õigeaegselt, kaotab ettevõte keskmiselt 70–80 eurot.

On ka olukordi, kus töötajad koguvad seda üht tellimust tehes materjali ka enda jaoks — nii langeb nende töö tootlikkus vastavalt 20–25%, kuna nad teenivad ettevõttele raha vaid 6 tundi päevas, mitte 8 ja need kahjud peab samuti ettevõte katma.

Foto: VVS EESTI OÜ

Kogu tehnosüsteemide põhimaterjal ühest kohast - vvs.ee

Sellele kõigele on aga lahendus. VVS Eesti on uus teenus, mille kaudu ehitusettevõte saab terviklikku tarnimis- ja kohaletoimetamise teenust ühest kohast. Teenus on suunatud peamiselt ettevõtetele, kes tegelevad tehnosüsteemide ehitamisega. Esindatud on kõik tuntud rahvusvahelised kaubamärgid, näiteks Uponor, Pipelife, Danfoss, Paroc jt.

Kontrollisime, et 25 positsiooni suuruses tellimuse vormistamiseks, kas ventilatsiooni või santehnilistele toodetele, kulub vaid kolm minutit. See on kolm korda kiirem kui sama tellimuse e-maili teel vormistada. Lisaks annab teenus võimaluse toodet lihtsalt otsida ja selle kõikvõimalikud suurused asuvad mugavalt menüüs.

Teenuse teine ​​eripära on kättetoimetamine, mis on esitatud kolmes versioonis: tavaline, kiire ja express. Tava kättetoimetamine maksab 25 eurot ja ehitaja saab oma materjali ehitusobjektile järgmise päeva jooksul. Kiire kohaletoimetamine võtab aega neli tundi, maksab 35 eurot ja enne kella 14.00 tehtud tellimused toimetatakse kätte samal päeval. Ekspress kohaletoimetamine võtab aega aga kaks tundi, maksab 50 eurot ning enne kella 15.00 tehtud tellimused toimetatakse kätte samal päeval.

VVS Eesti töötab põhimõttel „Telli ja unusta”, tellimuse tegemine võtab paar minutit ja ülejäänu eest hoolitseb kohaletoimetamisteenus.

 
Copy
Tagasi üles