P, 10.12.2023

10 ideed, millega oma lähedasi sõbrapäeval üllatada

Copy
Foto: Shutterstock

Sõbrapäev ei ole enam kaugel. Kui mõtled, kuidas oma lähedasi sel päeval eriliselt meeles pidada, siis kodu- ja aiakaupade pood Magaziin on kokku pannud mitu ideed, mis kindlasti sulle olulisi inimesi südamest rõõmustaks.

Soe pleed

Pleede pole kunagi palju, eriti jahedamal ajal, seega, miks mitte kinkida oma parimale sõbrale üks pehme ja soe pleed, mille sees võiks ta alati tunda end justkui sinu embuses.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Kaisukaru

Olgu su sõber noorem või vanem, armas pehme kaisukaru rõõmustab igaüht. Nad on sageli meie esimesed sõbrad, kelle poole pöördume, kui tahame lohutust ja kaissu. Lisaks usutakse ka, et mängukarud mõjuvad hästi lapse arengule. Näiteks suurendab mõmmik empaatiat ning annab talle turvatunde.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Magusad südamed

Kellele magus ei meeldiks? Südamekujulised martsipanikompvekid on alati kindla peale minek.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Niisutavad kreemid

Kindlasti tunned isegi omal nahal, kuidas külmad talveilmad ja karge tuul on nahale oma jälje jätnud. Nii kuluvad kõik niisutavad käte- ja kehakreemid marjaks ära. Seda eriti ka praegusel ajal, kui käed niigi desinfitseerijatest ja pidevast pesemisest räsitud on.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Sokid

Et jalad soojas oleks, on väga praktiliseks kingituseks armsad südamega sokid. Sokke kulub alati, seega ka neid kinkides ei saa lihtsalt mööda panna.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Küünal

Kuna väljas on veel parajalt pime, siis mõnusa lõhnaga küünal toob tuppa kindlasti romantilist hubasust. Korralda oma armsamale õhtusöök küünlavalgel, vaadake kõrvale oma lemmikseriaali ja lihtsalt veetke teineteise seltsis aega — kas on üldse muud vaja?

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Silikoonist kommivorm

See „kingitus“ on rohkem sulle endale, et saaksid ise oma kõige kallimatele maitsvaid maiustusi valmistada, sest me usume, et kõige paremad kingid lähedastele on sellised, mis on oma kätega valmistatud. Lisaks on silikoonist vormide eelis nende mugav kasutamine ja puhastamine. Need on paindlikud ja elastsed ning küpsetise saad vormist välja ühe lihtsa liigutusega.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Lõhnadifuuser

Kõiksugu lõhnad mõjutavad me emotsioone ja meeleolu rohkem kui arvata oskame. Kingi oma kallimale tema eelistustele vastav lõhnadifuuser, et ta kodus oleks alati jumalik lillelõhn ja et iga kord seda lõhna tundes meenuksid talle just sina!

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Veinipokaalid

Kui oled korraldamas romantilist õhtusööki küünlavalgel, siis vaata üle ka vanad igavad veinipokaalid. Äkki vajaks need väljavahetamist? Usu, uuest pokaalist maitseb teie lemmikjook veelgi paremini.

Foto: KPG Kaubanduse OÜ

Ilusat sõbrapäeva!

Copy
Tagasi üles