Hea spetsialisti leidmine on suur õnn!

Copy
Foto: Koguteenused

Usaldusväärsete spetsialistide leidmine ei ole meie päevil nii lihtne kui tundub. Jah, teoorias näib vajaliku meistri otsimine üsna lihtne: tuleb vaid päringud laiali saata, hindu võrrelda ja teenusepakkuja välja valida. Paraku selgub praktikas, et pakkumisi on turul palju, nende seas orienteerumine ei ole lihtne ja seetõttu võtab kogenud kuldsete kätega meistri leidmine palju aega. Vähetähtis ei ole ka hind – soodsat hinda taga ajades unustatakse tihti kvaliteet. Mis puudutab kommentaare, siis pole internetis kahjuks garantiid, et need tõele vastavad ning teie tellitud töö saab tõepoolest tehtud professionaalsel tasemel.

Koguteenused.ee on usaldusväärne platvorm erinevates valdkondades teenuseid osutavatele meistritele, spetsialistidele ja ettevõtetele

Kas olete väsinud otsimast vajalikku meistrit ja tema kohta avaldatud kommentaare? Või soovite pakkuda oma teenuseid ja leida uusi kliente? Koguteenused.ee teab, kuidas teid aidata! Enam ei pea täitjat tuttavate kaudu või arvukatest sotsiaalmeediagruppidest otsima. Nüüd on kõik spetsialistid koondatud ühele veebilehele, tänu millele leiate hõlpsasti tegija igasuguse keerukusega projektile.

Kas suust suhu leviv reklaam on parim lahendus?! Muidugi mitte!

Ka meistritel ja spetsialistidel ei ole lihtne. Kuidas oma klientide nimekirja laiendada? Millistel veebilehtedel oma teenuseid reklaamida? Kuidas vältida veealuseid karisid ja mitte sattuda petturite ohvriks? Ehk oleks targem loota vanale heale suust suhu reklaamile?

Selleks, et tellijad ja töövõtjad üksteist kiiresti üles leiaksid ja saaksid koostöös edukalt kokku leppida, alustati 2019. aastal ainulaadse Koguteenused.ee teenuse arendamisega, millel Eestis tol ajal analooge polnud. Platvormist sai ühenduslüli kahe poole vahel, pakkudes laia valikut teenuseid enam kui 300 erialal kõige erinevamates valdkondades. Siit leiab kerge vaevaga nii koristusspetsialisti, põetaja kui lapsehoidja, nii kvalifitseeritud programmeerija kui juristi. Tänu sellele teenusele on eestimaalastel nüüd hea võimalus valida oma valdkonna parim spetsialist, teenusepakkujal aga tõsta oma mainet tööturul ja luua kanal uute klientide kaasamiseks.

Foto: Koguteenused

Usaldusväärsus on meie jaoks kõik!

Platvormi eeliseks on teenusepakkujate ja klientide usaldusväärsuse tagamine tänu kasutajate kontrollimise süsteemile. Erinevalt teistest Eesti turul esindatud samalaadsetest veebilehtedest võimaldab Koguteenused.ee ohutussüsteem minimeerida võimalikke pettusi ning luua mugava keskkonna ausaks koostööks ja konkurentsiks, tagades kõigi tehtud töö kohta avaldatud kommentaaride ja antud hinnangute tõelevastavuse.

Nii saab iga spetsialisti ja tellija profiilis näha oma personaalset reitingut ja lugeda teiste kasutajate kommentaare. Internetis levinud skeem siin kindlasti ei tööta, kus igaüks saab luua hulga libakontosid ja ise ennast hinnata, et seeläbi oma reitingut tõsta.

Kes võib saada Koguteenused.ee kliendiks?

Oma pakkumise saavad veebilehele üles laadida nii füüsilised kui juriidilised isikud. Registreeruda saab iga spetsialist, meister, praktikant ja vabakutseline, aga ka erinevaid teenuseid pakkuvad suur- ja väikeettevõtted. Seejuures saab iga kasutaja olla nii töövõtja kui tellija rollis. Näiteks võib lumekoristusettevõte pakkuda oma teenuseid ja samal ajal kuulutada, et otsib lumekoristustehnika mehaanikut.

Kuidas alustada veebilehel tegutsemist?

Töö alustamiseks tuleb portaalis registreeruda, tutvuda kasutaja isikliku kabineti võimalustega ning juhiseid järgides koostada teenuse osutamise või töövõtja otsimise kuulutus. See ei võta palju aega, kuid erilist tähelepanu tuleb pöörata osutatava teenuse kirjeldusele ja oma kvalifikatsioonile.

Mida rohkem tellija kasulikku teavet saab, seda suuremad on šansid, et ta valib kõigi tehtud pakkumiste seast just teid. Lisaks sellele on tähtis laadida üles kvaliteetsed fotod, mis illustreerivad teie tehtud töid parimal moel. Selleks on teie käsutuses võimalus koostada portfoolio ja CV, mille saate seejärel ühe klikiga igale oma kuulutusele lisada. Meistri otsimise kuulutuse koostamisel on vaja oma tellimuses sisalduvat ülesannet võimalikult üksikasjalikult kirjeldada, misjärel on võimalik saada erinevaid pakkumisi ja valida nende hulgast sobivaim.

Foto: Koguteenused

Kommentaarid on võimalus laiendada klientide ringi

Kui tellimus on täidetud, saab klient tehtud tööd kohe kommenteerida. Kõik kommentaarid veebilehel on ehtsad: neid saab avaldada ainult see, kes on end Koguteenused.ee lehel autentinud. Iga selline kliendikommentaar mõjutab teie reitingut ja sellest tulenevalt ka teie kuulutuste populaarsust.

Teenus Koguteenused.ee loodi vajaliku spetsialisti kiireks ja mugavaks leidmiseks. Platvormi ainulaadsus seisneb selles, et kõrge tehinguturvalisuse juures saab kuulutusi avaldada tasuta ja piiramata ajaks ning reiting on mitte ainult töövõtjatel, vaid ka tellijatel.

Tasuta kuulutus!? Jah, kindlasti!

Meie platvorm hindab ausust ja oma kasutajate aega. Seepärast võivad Koguteenused.ee kliendid alati arvestada tasuta kuulutuse avaldamise võimalusega. Seega ei pea kasutaja mõne aja möödudes otsima teist soodsamate tingimustega platvormi, raisates väärtuslikku aega uue profiili loomisele ja kuulutuse koostamisele ning klientide kommentaaride kogumisele.

Foto: Koguteenused

Registreeruge, avaldage kuulutus ja tõstke oma reitingut. Valige ainult kontrollitud spetsialiste! Koguteenused.ee hindab usaldusväärset koostööd. Loome koos turvalise ja mugava teenuste ruumi!

Copy
Tagasi üles