N, 2.02.2023

Hoiatus!

Järgnevad kujutised võivad olla häiriva sisuga. Kas soovid jätkata?
Jah Ei

Kuidas naine orgasmini viia – seksikad musta reede pakkumised

Must Panter
Kuidas naine orgasmini viia – seksikad musta reede pakkumised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Foto: Shutterstock

Nii, mehel kulub 5,44 minutit, aga naised vajavad umbes 20 minutit, et orgasmini jõuda. Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Pühi magamistoast sügispimeduse tolm seksika üllatusega ja paku naisele naudingut, mida ta väärib! Kui sina oled üks neist, kes nahistab kord kuni kaks nädalas ainult voodis enne uinumist, siis on soovitused just sinule.

We Love Sinu ja Tema vibraator hullutab naist mehe käte vahel

Foto: Must Panter

We Love paaride vibraator stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit ja g-punkti. Anna pult härra kätte ja lase temal juhtida. Enamus naise orgasmidest on kliitoril ning We Love suristab suguühte ajal läbi kõik naise mõnunärvid. Mees naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas. Win-Win mõlema partneri jaoks.

Kliitoril ja g-punktil vibreerivad armukesed: IBIZA JA PETER

Foto: Must Panter

Luksusklassi vibraatorid suristavad läbi nii kliitori kui g-punkti. G-punkti orgasmini jõuavad naised klassikalise penetratsiooni kaudu harva. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Need armukesed masseerivad kõiki kliitoril asetsevaid 8000 närvi. G-punkti massaažiks on abimehed varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi.

ORGASMIK KINKEKOMPLEKT NAISELE

Shutterstock

»ORGASMIK» kinkekomplekt vürtsitab magamistuba nagu kuum chilli. Orgasmik kinkekomplekt paaridele toob võrratut vaheldust magamistuppa. 7-osaline kinkekomplekt on kallimale tõeline üllatus. Komplektist leiad kõik abivahendid naise ja mehe võimsateks orgasmideks. Teadupärast on 75% naiste orgasmidest kliitoril. Mis oleks parem eelroog, kui üks orgasm enne mehega seksima hakkamist… juba eelmängu ajal?

2022 NAISTE POPULAARSEIMAD VIBRAATORID NÜÜD SUPER HINNAGA

MIA ROSE JA CHISA ei jäta kedagi külmaks.

Must Panter

HULLUTA TEDA AVALIKUS KOHAS VÕI MAAILMA TEISEST OTSAS KAUGJUHITAVA VIBROKUULIGA

SVAKOM ELLA ja ANNE’S DESIRE VIBRAATORID

Must Panter

Naise g-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel ning vibrokuul vibreerib täpselt õiges vahemikus ning seda väga võimsalt. Juhi vibrokuuli kellast, äppist või otse toote nupust. Seks avalikus kohas ei ole kunagi nii lõbus olnud. Valmistatud siidiselt siledast meditsiinilisest silikoonist, 100% veekindel ja kaugjuhitav.

LOVEBOXX NAISELE KÜTAB MAGAMISTOA KUUMAKS

Must Panter

Selles vallatus komplektis on kõik vajalik olemas pööraseks ööks. Loveboxx onideaalne kingitus naisele, kes soovib kõiki oma keha naudingute punkte stimuleerida.

Luksuslikus pakendis kinkekomplektist leiad:

  • Vibraatori g-punkti või anaalstimulatsiooniks

  • Dildo g-punkti või anaalseks stimulatsiooniks

  • Puldiga juhitava g-punktil vibreeriva tupekuuli, millega kas või toa teisest otsast naist hullutada

  • Tupekuuli vaagnapõhja lihaste ning orgasmide tugevdamiseks.

Erinevate uuringute kohaselt suurendab seksivaene elu stressi ja immuunsüsteemi nõrgenemist. Seksuaalse tervise eest hoolitsemine on igaühe enda kohustus. Orgasmid on äärmiselt tervislikud ja sekslelude toomine paarisuhtesse hoiab rutiini kaugel eemal.

Julgege katsetada ja uusi asju avastada erootikapoe Must Panter hoolega valitud toodete hulgast.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

Tagasi üles