Tahad saada ettevõtjaks ja olla iseenda peremees?

Peetri Pizza
Copy
Foto: Peetri Pizza

Hea on teada, et see on võimalik ka siis kui sul puudub selleks raha või geniaalne äriidee. Peetri Pizza kaubamärgi all tegutsev frantsiisikett pakub võimalust igal ettevõtlikul inimesel oma unistus teoks teha. Piisab vaid sellest kui sul on suur soov ja tahe ning kõik muud mured ja takistused aitab lahendada frantsiisiandja.

Tee unistuste ärini algab teineteisega tutvumisest ning kui mõtted ja koostöötahe on olemas, sõlmitakse leping. Vahel on ka nii, et tulevase partneri nägemus ei ühti Peetri unistuste ja püüdlustega ning leping jääb sõlmimata. Seda juhtub õnneks harva.

Tõsise soovija teekond jätkub Pitsameistrite akadeemias. Pitsameistrite akadeemia peab läbima iga Peetri Pizza partner, et omandada parimad pitsameistri oskused ja valmisoleku ise kliente teenindada ning pitsasid pakkuda.

Peetri Pizza ärimudel eeldab, et frantsiisipartner ise juhib ettevõtet ja täidab ka kõige tähtsamat rolli ehk on ise pitsameister. Ettevõtluses võib juhtuda, et omanik jääb oma muredega üksi ning see on ka põhjus, miks ise ettevõtjana kätt ei juleta proovida. Frantsiis on ettevõtluse vorm, kus tugi ja toetus on alati olemas.

Peetri Pizza frantsiisikett pakub oma partneritele järjepidevalt koolitusi, majandusnõu, ühiseid üritusi, kutsevõistluseid, moraalset tuge jne. Tegemist on nagu suure ettevõttega, kus erinevalt tavalisest mudelist, saab iga partner oma pizzerias ise otsuseid vastu võtta. Kõige aluseks on teineteise usaldamine, usk sellesse, mida tehakse ja kliendile pakutakse.

Alustaval ettevõttel on kõige raskem leida oma tootele ostja ning teha reklaami. Peetri Pizza kaubamärk on turul alates aastast 1990 ning olnud eestlaste pitsamaitse teerajajaks. Seega tunnevad toodet juba mitu põlvkonda. Hoolimata tuntusest on ettevõtte edukuse taga pidev reklaamimine ja arenemine. Suure osa reklaami tööst ja tootearendusest teeb ära frantsiisiandja ning katab ka sellega seonduvad kulud.

Kuid eks iga pizzeria pidaja tunneb oma püsiklienti kõige paremini ja omapoolne panus reklaami tegemisele tagab veelgi suurema edukuse.

27. septembril on Toidumessil võimalik näha pitsameistrite võistlust, selle kohta leiad rohkem infot SIIT ja Peetri Pizza kohta SIIT. Kui on huvi koostööks, võta ühendust: marko@peetripizza.ee.

Copy
Tagasi üles