Varrak: Volgogradi vastu sai natuke kavaldada

Mariel Gregor
Kalev/Cramo vs Krasnõi Oktjabr
Kalev/Cramo vs Krasnõi Oktjabr Foto: Sander Ilvest

KORVPALL. Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai Ühisliigas seitsmenda võidu, kui alistas kodus tabeli 9. koha meeskonna Volgogradi Krasnõi Oktjabri 89:81.

Kalev alustas hästi, võites avaveerandi 26:10. Kaitse pidas ja visked tabasid, eriti säras lõpuks 26 punkti kogunud Rolands Freimanis. Esimene mõõn oli teisel veerandajal, kui vahetustest tulenevalt tekkisid kaitses probleemid. Ent sellest saadi üle ja poolaeg võideti 47:37.

Kolmandal veerandajal paisus vahe juba ligi kahekümnele silmale, ent mängu lõpus tekkisid taas raskused, kui vastased jõudsid nelja-viie punkti kaugusele. Ent kalevlased pidasid vastu ka sellele.