Loetumad uudised

1
2
3
4
5
SEIKLUSVIDEO! Mis tunne on olla eriüksuslane? Kes tahaks kuulivesti selga ajada ja eriüksuslase varustuses mööda tossu täis hoovi kihutada ning pahalasi nottida? Kätemeri! Hei, jäta sinagi see viisakalt vägivallavaba rohusööja-malbiku ilme. See on sotsiaalne norm, aga sama ebasiiras nagu normid ikka. Igaüks meist on salaseikleja. Mina igatahes tahan! Kõike seda saab proovida äsja avatud politseimuuseumi eriüksuse majas – sõida vaid Rakverre, relv kätte ja missioonile! Lõppeks on adrenaliin meid siiani ellujääjate hulka arvanud, aeg-ajalt lihtsalt peab tegema midagi, mis vere keema ajab.
reading time 5 min lugemist
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: teistsugune olla on OK! Alexandra Elizabeth Ljadov on moemaailmas üsna harv nähtus – tal on oma arvamus, sageli üsna radikaalne. Ta ei karda seda väljendada ja ta oskab rääkida. Nii sõnade kui piltide keeles. Alex on üks neid, keda maailm tunneb märksa paremini kui Kodu-Eesti suletum ring. See õbluke 19-aastane tüdruk kuulub modellimaailma tipp-viiekümne hulka, hot list'i, kuid see pole kaugeltki kõik. Ta on juba ennast näidanud ka originaalse videokunstnikuna ja teinud koostööd enamiku moemaailma loovgeeniustega. Arter sai New Yorgis resideerivale Alexile pihta põgusa Eesti visiidi ajal. Rääkisime eneseväljendusest ja isemoodi olemisest ning püüdsime ta pildile just sellises meigis-stilistikas, nagu uljaspäine iludus end esitleda soovis.
reading time 17 min lugemist
Galerii: ekstreemspordifotograaf Jaanus Ree parimad tabamused aastast 2015 Kunagine võistlussportlasest purjelaudur Jaanus Ree tegutseb nüüd juba kaheksandat aastat ekstreemspordifotograafina. Fotograafia leidis ta seoses vigastusega, mis enam edasi võistelda ei lubanud. Praegune töö on kunagise võistlussportlasest noormehe viinud nii mäenõlvadele kui ka merele. Eluga mõtetult ei riskita, kõik on täpselt välja arvestatud – nagu ka hetk, mida ta kaamerasse plaanib püüda. Aga paras annus õnne peab ikka ka olema. Galerii Jaanus Ree tänavuaastastest parimatest tabamustest.
reading time 1 min lugemist
Tagasi üles
Back