Nutikas ja lõbus TUUB ei väsi üllatamast! TUUB on moetoode, mis on samal ajal väike, funktsionaalne, ilus, kodumaine ja rohelist mõtteviisi edendav. Trikotaažriie, mis võib olla ühel päeval kleit, teisel seelik, kolmandal sall... — igati rännukirge täis, sest sai ju algusegi kahe hakkaja naise, Tiiu Roosma ja Kadri Vahe, ühisest reisikirest. Kuidas täpsemalt ning sellestki, miks on TUUB ootamatult eriti populaarne lapseootel naiste seas, räägib Tiiu Roosma lähemalt.
Eesti ilubränd lahendab nahamured kiiresti läbi looduse-ja meditsiinitarkuste Nahk on meie suurim organ, mis kaitseb meid kõiksugu väliste mõjutuste eest, reguleerib kehatemperatuuri, hoiustab vett ja rasvasid ning aitab ümbritsevat tunda. Et nahk saaks oma olulisi ülesandeid maksimaalselt täita ning sealjuures elastne ja terve välja näha, vajab see järjepidevat kvaliteetset hoolitsust. Kodumaine ilubränd D'DIFFERENCE on võtnud südameasjaks pakkuda nahahooldustooteid, mis on kvaliteetsest toorainest ning toodetud meetodeil, mis säilitavad hoolikalt valitud looduslike koostisosade väärtuslikud omadused.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Kodumaine looduskosmeetika tootja: «Peame planeedi piiratud ressursse silmas pidades vähendama üleliigset tarbimist» Et nahk igas eas särav ja värske püsiks, on olulised piisav uni, tervislik toitumine ning niisutav hooldus. Paraku sisaldavad endiselt paljud kreemid aineid, mis võivad probleemi lahendada hetkeks, kuid pikema perspektiivi jooksul kurnavad nahka ja organismi veelgi. Saaremaalt pärit jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik väikeettevõte Tilk! mõtleb igapäevaselt sellele, kuidas looduslikku ja puhast toorainet kasutades pakkuda alternatiivi tavapoes leiduvatele mürgistele toodetele.
Eestlaste nutikas IT-lahendus muudab kaubavedude haldamise lihtsamaks, soodsamaks ja kiiremaks Ettevõtted, kellel on vajadus saata kaupa punktist A punkti B, peavad pidevalt veofirmadega läbirääkimisi, et saavutada parimaid tingimusi ja kokkuleppeid. See on suur töö, mis röövib osapooltelt tohutus mahus ressursse – nii aega kui raha. Kuid, mis oleks, kui kõik transpordialased tegevused oleksid koondatud ühele töölauale, et välja selgitada parim, soodsaim ja kiireim veoteenuse pakkuja?
Titaanist ja Timaskusest abielusõrmuste meister: « Titaan on ideaalne alternatiiv, kui tahetakse eristuda» Kahtlemata on käsitöö ja ehtekunsti maailmas konkurents tihe. Et teistest erineda, mõeldakse uusi lähenemisi ning otsitakse uusi materjale. Silma paistavad need, kel unikaalne disain ja lugu. Peamiselt titaanist, kullast ja timaskusest abielusõrmustele spetsialiseerunud Karpdisaini looja ja ehtekunstnik Reivo Karp räägib, kuidas tema hobist äri sai, kui lihtne või keeruline Eestis ehtekunstiga tegeleda on ning kes ja miks võiks kaaluda traditsioonilise kullast abielusõrmuse asemel hoopis titaanist sõrmust.
Kodumaine mööblitootja ühendab funktsionaalsuse nutikusega 2010. aastal aiamööbli valmistamise ja müügiga alustanud pereettevõte Radis OÜ jõudis üsna pea arusaamisele, et neil on rohkem anda ning nii „koliti tuppa“. Nüüdseks valmistatakse vineerist mööblit riiulitest vooditeni. Kui lihtne või keeruline on Eestis mööbli tootjana alustada, kuidas on ajaga mööbli trendid muutunud ning kui riskantne oli tulla turule 14-uksega kummutiga, räägib Radis OÜ kaasasutaja Mauri Abner.
Tagasi üles
Back