Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
MUULI JA AAVIK ⟩ Kalle Muuli: transpordiameti juht peab tagasi astuma (2) Transpordiameti juht Kaido Padar tegi eelmisel nädalal kärpeettepaneku korjata riigimaanteede juurest ära prügikonteinerid ja välikäimlad. Eilsel valitsuse pressikonverentsil noomis peaminister Kaja Kallas plaani eest majandus- ja kommunikatsiooniminister Taavi Aasa, leides, et tegemist on rumalusega. Isamaa poliitik Kalle Muuli ja Postimehe peatoimetaja Marti Aavik arutasid Kuku raadio saates «Muuli ja Aavik», kas ettepanekul on jumet.
OTSE POSTIMEHEST ⟩ EHRLi juht Maidla: toitlustussektori toetuseta jätmine on solvav, ärritav ja ülekohtune (1) Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) tegevjuht Killu Maidla nentis Postimehe otsesaates, et toitlustussektori ettevõtjaid ärritas kõvasti, kui kuuldi minister Andres Sutti suust, et piiranguid ei ole ja seetõttu ka toetust sektorile ei tule. «See mõjub tegelikult väga solvavalt ja isegi ärritavalt, sest me ju teame, kuidas n-ö mittepiirangud on meie äri mõjutanud,» avaldas ta nördimust.
Tallinna opositsionäärid ei usu, et kõmu tekitanud Keskerakonna valitsusdelegatsiooni valik juhus oli Avalikkuses on furoori tekitanud asjaolu, et sotsiaaldemokraatidega Tallinnas võimukoalitsiooni moodustanud Keskerakond on oma abilinnapea positsioonidele pannud vaid vene emakeelega poliitikud. Kuigi linnapea Mihhail Kõlvart on rõhutanud vastupidist, siis Tallinna opositsioonierakondade seas jäi kõlama uskumus, et juhusega siin mingit pistmist ei ole.
Tagasi üles
Back