Lugema
Tulevikulootused

Küll rahvas juba teab, mis on hea. «Naistejutud» püsis kogu 2022. aasta Eesti viie enim kuulatud podcasti uhkes tipus. Ja siin on tosin enim kirgi kütnud lugu.

Millesse mehed armuvad? Pepu, büsti ja pikkade jalgadega polegi midagi peale hakata...

Ühissaade! Stuudios on koos «Naistejutud» & «Oma tuba, oma luba». Ehk tõeline perelõuna parimas seltskonnas. Räägime, mida jõulude ajal teha ja mida mitte teha. «Kõigepealt murra ta selg pooleks! Seejärel raiu tal jalad otsast ära,» soovitab Madis. Sama sulnilt saade ka jätkub. Meie jõuluepisood on kõike muud kui uina-muina igav. Saab nalja, saab särtsu, vürtsi ja ka mõne päris mõistliku soovituse. Stuudios on «Oma toa» lapsed Triin Palmipuu, Madis Kartau ja Kristina Kostap. Võõrustajaks «Naistejuttude» Kristinka, ehk Kristina Herodes.

«Kõigepealt murra ta selg pooleks!»

Kes mõjutasid elu Eestis ja kogu maailmas lõppeval 2018. aastal kõige rohkem? Postimehe toimetus koondas 2018. aastal Eestis ja maailmas rohkem silma paistnud inimesed kokku ning pani nad mänguliselt erinevatesse kategooriatesse, et käesoleva aasta tegijaid väärikalt jäädvustada. Antud nimekiri ei ole kindlasti lõplik tõde, vaid hea võimalus aasta lõpus mõtiskleda ja arutleda oluliste inimeste ja nende tegude üle. Mõelge kaasa ja vaielge vastu!